ETNA brok

Митно-ліцензійний склад

ETNA brok

Розміщення товарів на митно-ліцензійний склад

Митно-брокерські послуги від ETNAbrok

Звільнені тимчасово від митного оподаткування та заходів нетарифного регулювання (подання передбачених законом дозвільних документів) товари можуть розміщуватись на складах тимчасового зберігання. Таке зберігання під митним контролем вантажів, які вже перетнули кордон України, але ще не пройшли повне оформлення, - один із засобів оптимізації роботи експортерів та імпортерів.

Послуги митного брокера Ужгород від компанії “ETNA brok“ передбачають максимально зручне розміщення вантажів на складах тимчасового зберігання з оформленням усіх необхідних для цієї процедури документів нашими фахівцями. Згідно з Наказом Мінфіну № 613 усі подані дані перевіряються посадовою особою органу ДФС на відповідність вимогам МКУ та приймається рішення про перебування вантажу під митним контролем. З метою швидкого отримання позитивного висновку митниці ми разом з клієнтом готуємо усі необхідні документи і перевіряємо дані в них на відповідність нормам законодавства (складається митна декларація, до якої додається товарно-транспортний документ та документ з визначенням вартості товару (ст. 122 ч 2 МКУ)).

Наші митно-брокерські послуги передбачають і надання клієнту переліку складів, на яких він може розмістити свій вантаж. 

Copyright © 2022 ETNAbrok.

Design & Development By EDweb

+380 99 034 4033Ужгородський р-н., с. Великі Лази, вул. Східна, 3 , Закарпатська область, 89440 (Навпроти митного поста "Ужгород-центральний")