ETNA brok

Акредитація суб’єктів ЗЕД

ETNA brok

Акредитація суб’єктів ЗЕД в зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС

Митно-брокерські послуги від ETNAbrok

Стати на облік (акредитуватися) повинен будь-який суб'єкт зовнішньоекономічної діяльності (Наказ Мінфіну №552). Митне оформлення у місті Ужгород (митний пост "Ужгород-центральний") є одним з найбільш сприятливих в Україні, а тому велика кількість суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності акредитовані в зоні діяльності Закарпатськох митниці ДФС.

Наша компанія “ETNA brok“ (послуги митного брокера Ужгород) надає послуги з акредитації фірм та підприємців ЗЕД з гарантією отримання вами виписки з Реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами. Задля реєстрації вам потрібно лише надати необхідні дані.

Крім самої реєстрації до Реєстру вносяться:

  • будь-які змінені дані
  • зняття з обліку
Усі типи заяв (про реєстрацію, зміну даних або зняття з обліку) мають відповідати встановленій формі. За наслідками розгляду митний орган повертає реєструє заяву, повертає без реєстрації або відмовляє у ній (гл. 2 п 5, 6 Наказу Мінфіну від 15.06.2015 №552). Саме тому наші фахівці перевіряють усі дані та порядок заповнення на відповідність вимогам нормативної бази. За умови такої перевірки акредитацію в зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС ви отримаєте у найкоротшій термін з мінімальними фінансовими та організаційними витратами, оскільки наша компанія “ETNA brok“ виступає представником клієнтів у органах митниці і проводить процедуру власними зусиллями на ваше замовлення.
Copyright © 2022 ETNAbrok.

Design & Development By EDweb

+380 99 034 4033Ужгородський р-н., с. Великі Лази, вул. Східна, 3 , Закарпатська область, 89440 (Навпроти митного поста "Ужгород-центральний")