Про нас

Хто ми такі

Чим ми займаємося

Компанія ETNA brok – оперативна організація розмитнення товарів

Митно-брокерські послуги від ETNAbrok
Митний брокер –  фахівець, який представляє ваші інтереси під час перетину кордону вантажем та його розмитнення, мінімізує ризики та ваші витрати завдяки правильному застосуванню норм законодавства, виступає довіреною особою перед державними органами при оформленні документів та поданні заяв. Це юридичний захист, представництво, аналітична підтримка.
Митне оформлення (Ужгород)  здійснює компанія ETNA brok“ (митний пост "Ужгород-центральний"), яка надає усі види послуг щодо розмитнення товарів та транспортних засобів з повним юридичним супроводом, у тому числі з оптимізації митних платежів та розрахунку податків а також зведення до мінімуму можливість виникнення конфліктних ситуацій з митними органами. Наш відповідальний підхід до роботи економить ваш час.

Послуги розмитнення Ужгород

Головна перевага роботи з “ETNA brok“ – можливість оперативно організувати розмитнення товару з моменту складання контракту до випуску у вільний обіг з отриманням усіх дозвільних документів (заходи нетарифного регулювання) та розрахунком необхідних платежів і визначенням мінімальних строків. Окрема перевага роботи нашої компанії – завчасний розрахунок щодо конкретної експортно-імпортної операції, визначення можливих ризиків та вживання заходів щодо їх запобігання.

Комплексно або за окремим запитом

Наші митно-брокерські послуги надаються як пакетом (від складання експортно-імпортного контракту, підготування декларації), так і за окремими запитами (експертна оцінка, рекомендації щодо правильного зазначення коду товару задля розрахунку ввізного мита та визначення переліку нетарифних заходів, які застосовуються у конкретних випадках).

Для захисту прав

У кожному випадку задля максимального захисту прав довірителя ми надаємо рекомендації щодо:
  • доцільності оформлення вантажу на кордоні
  • розміщення вантажів у режим «митний склад»
  • розрахунку складових митної вартості з врахуванням експертної оцінки
  • врахування «Переліку товарів, щодо яких прийняті класифікаційні рішення ДФС» при визначенні коду товару відповідно до УКТ ЗЕД
  • складання та подання усіх типів митних декларацій
“ETNA brok“ (послуги митного брокера Ужгород) має чисту репутацію колективу фахівців за профілем, які готові захищати ваші інтереси у будь-яких складних ситуаціях, у ставленні - індивідуальний підхід, аргументація кожного кроку нормами чинного законодавства. Ми молода і динамічна команда. Сьогодні і саме зараз ми створюємо своє ім‘я, своє майбутнє! Усі нові знання, сучасні міжнародні практики та найсвіжіший досвід митного права ми готові застосувати, працюючи з Вами!
Copyright © 2022 ETNAbrok.

Design & Development By EDweb

+380 99 034 4033Ужгородський р-н., с. Великі Лази, вул. Східна, 3 , Закарпатська область, 89440 (Навпроти митного поста "Ужгород-центральний")