ETNA brok

Консультації щодо складання контрактів

ETNA brok

Консультації щодо складання експортно - імпортних контрактів

Митно-брокерські послуги від ETNAbrok
"ETNA brok" (послуги митного брокера Ужгород) консультує в справах складання експортно-імпортних контрактів з наданням повного аналітичного прогнозу щодо:
  • правильно визначеного коду товару, зазначеного у контракті (що впливає на розмір мита, акцизів та вимогу отримання дозвільних документів)
  • висновок фахівця з питань валютного контролю
  • перевірку додатків, що є невід’ємною частиною контракту
Митно-брокерські послуги у цьому випадку передбачають перевірку усіх положень експортно-імпортних контрактів на відповідність чинному українському законодавству та міжнародним документам, дотримання яких є обов’язковим у кожному конкретному випадку розмитнення.
Відповідно до ситуації розмитнення вантажів (Ужгород) у конкретних випадках в контракті має бути передбачено індивідуально питання набуття права власності на товар отримувачем. За необхідності ми можемо рекомендувати провести незалежну експертну оцінку товару, яка допоможе уникнути спорів з митним органом у майбутньому.
Окремим важливим питанням, яке має бути врегульоване у текстах контрактів є визначення обставин форс-мажор, які в Україні мають перелік, зафіксований на законодавчому рівні, частіш за все, відмінний від розуміння форс-мажору іншою стороною. Саме тому це питання потребує окремої уваги та врегулювання.
Copyright © 2022 ETNAbrok.

Design & Development By EDweb

+380 99 034 4033Ужгородський р-н., с. Великі Лази, вул. Східна, 3 , Закарпатська область, 89440 (Навпроти митного поста "Ужгород-центральний")