ETNA brok

Експертна оцінка

ETNA brok

Експертна оцінка якісних та/або вартісних характеристик товарів і транспортних засобів

Митно-брокерські послуги від ETNAbrok

Незалежна експертна оцінка товарів та транспортних засобів до початку процесу розмитнення – це засіб захисту прав суб’єкта ЗЕД від дій митних органів, які можуть змінити ціну товару по інвойсу на вищу. Це має наслідком збільшення суми митних платежів. Проведення такої оцінки – це суттєве полегшення розмитнення товарів (Ужгород), оскільки при розмитненні це є додатковим аргументом обґрунтованості визначення вартості вантажу.

Наша компанія “ETNA brok“ (митне оформлення Ужгород) надає послуги з незалежної експертної оцінки вартості товарів та транспортних засобів. Звіти про оцінку ми надаємо від суб’єктів оцінювальної діяльності, які мають реєстрацію (внесені до Держреєстру). При оцінці враховується розміри, структура товару, його вага, габарити. Для транспортних засобів проводиться аналіз цін на закордонних ринках з обґрунтуванням вибірки та допусків. Базова вартість нерозмитненого колісного засобу визначається відповідно до цін країни-постачальника.

Оцінювальні послуги на етапі «митне оформлення Ужгород» суттєво полегшують процес визначення мита та додатково захищають клієнта від помилок посадових осіб контролюючих органів.

Copyright © 2022 ETNAbrok.

Design & Development By EDweb

+380 99 034 4033Ужгородський р-н., с. Великі Лази, вул. Східна, 3 , Закарпатська область, 89440 (Навпроти митного поста "Ужгород-центральний")