ETNA brok

Митні декларації та форми

ETNA brok

Підготовка та складання всіх форм і типів митних декларацій

Митно-брокерські послуги від ETNAbrok
Найважливішим етапом розмитнення вантажу є складання митних декларацій. За правильним визначенням, яка саме декларація потрібна, ви можете звернутись до нашої компанії “ETNA brok“ (послуги митного брокера Ужгород).
Задля швидкого розмитнення вантажів Ужгород ми надаємо митно-брокерські послуги зі складання декларацій митної вартості (ст. 52 п 5 МКУ), походження товару (ст 43 МКУ), додаткові декларації (ст. 261 МКУ). Якщо законом України щодо товару, який ввозиться, встановлені заборони чи обмеження, ми сприяємо складанню попередніх, тимчасових/періодичних декларацій (ст. 259, 260 МКУ), вирішуємо питання декларування у режимі транзиту.
Наявну у вас інформацію, на базі якої має бути складений документ, наші фахівці перевірять щодо її відповідності вимогам до митних декларацій (Постанова КМУ №450), визначать відповідність порядку оформлення, якщо декларація складена на бланку адміністративного документа (Наказ Мінфіну №651). Також митні декларації згідно з нормативним актом Міністерства фінансів України (Наказ №631) потрібно перевіряти на відповідність «Порядку дотримання митних формальностей».
Отже, перевірені та складені за сприянням нашої компанії у повної відповідності до чинного законодавства митні документи зроблять митне оформлення у місті Ужгород швидким та таким, що не потребуватиме від вас зайвих витрат та зусиль.
Copyright © 2022 ETNAbrok.

Design & Development By EDweb

+380 99 034 4033Ужгородський р-н., с. Великі Лази, вул. Східна, 3 , Закарпатська область, 89440 (Навпроти митного поста "Ужгород-центральний")