ETNA brok

Митне оформлення на кордоні

ETNA brok

Можливість митного оформлення товарів на кордоні

Митно-брокерські послуги від ETNAbrok
Компанія “ETNA brok“ (митний брокер Ужгород) пропонує митне оформлення товарів на кордоні – в зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС - з наданням повного переліку усіх передбачених законодавством послуг щодо розмитнення у стислі терміни.
Задля проходження комплексно усієї процедури наша компанія готує повний пакет документів, перевіряє наявні дозволи (якщо вони передбачені законодавством), оформлює декларацію, представляє клієнта у митних органах, швидко надає вам перелік обов’язкових платежів відповідно до коду товару, застосувавши при цьому алгоритм оптимізації витрат. Це повний юридичний супровід та оптимізація усіх кроків за єдиним механізмом. Правильність визначення коду товару наші фахівці перевірять згідно «Переліку товарів, щодо яких прийняті класифікаційні рішення ДФС», що унеможливить конфліктні ситуації з інспекторами митниці і гарантує правильність розрахунку ввізного мита та визначення обмежень (нетарифних заходів).
Митно-брокерські послуги оформлення на кордоні важливі у тому числі для одержувачів, за контрактами яких передбачено набуття права власності без зобов’язання доставити товар (ст. 334, 664 ЦК).
За бажанням клієнта можливе оформлення попередньої декларації у разі, якщо ви маєте намір розмитнення вантажу на внутрішній митниці в зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС, чи у випадку коли митне оформлення на кордоні не відповідає вашим намірам.
Copyright © 2022 ETNAbrok.

Design & Development By EDweb

+380 99 034 4033Ужгородський р-н., с. Великі Лази, вул. Східна, 3 , Закарпатська область, 89440 (Навпроти митного поста "Ужгород-центральний")