ETNA brok

Визначення коду УКТ ЗЕД

ETNA brok

Визначення правильного коду товару відповідно до УКТ ЗЕД

Митно-брокерські послуги від ETNAbrok

Код УКТ ЗЕД, від якого залежить розмір ввізного мита, - це одне з основних питань, на яке звертають увагу органи митниці. Він має бути вірно визначений в експортно-імпортному контракті та усіх супровідних документах. Помилково зазначений код може змінити ставки мита, акцизу (ст. 215 ПКУ) та нетарифні заходи (вимога ліцензії на товар, який не ліцензується). Тому у питанні правильного визначення згідно УКТ ЗЕД варто звернутися до послуги митного брокера Ужгород.

Інспектори митниці мають виключні повноваження перевірки та визначення коду товару згідно УКТ ЗЕД (ст. 345 ч 3 п 3 МКУ). Уникнути непорозумінь можливо, якщо митний брокер перевіряє код згідно з Переліком товарів, щодо яких прийняті класифікаційні рішення ДФС. Цей перелік діє за принципом прецедентного права. Наші фахівці за переліком товарів та кодів аналізують контракт та супровідну документацію (якщо контракт вже укладено) і визначає код товару згідно УКТ ЗЕД у відповідності до норм законодавства. Правильно визначений код є частиною гарантій розмитнення вантажів Ужгород у нормальному режимі.

Ці митно-брокерські послуги  надає наша компанія "ETNA brok" (митний пост "Ужгород-центральний").

Copyright © 2022 ETNAbrok.

Design & Development By EDweb

+380 99 034 4033Ужгородський р-н., с. Великі Лази, вул. Східна, 3 , Закарпатська область, 89440 (Навпроти митного поста "Ужгород-центральний")