ETNA brok

Нарахування митних платежів

ETNA brok

Нарахування та оптимізація митних платежів

Митно-брокерські послуги від ETNAbrok

Один з найпопулярніших запитів від суб’єктів ЗЕД на митно-брокерські послуги – це розрахунок митних платежів з алгоритмом їх оптимізації та перевіркою дотримання у розрахунку усіх норм чинного українського законодавства. Правильне визначення сум – це гарантія, що ви не  сплатите зайві кошти, не будете вимушені вирішувати конфліктні ситуації з посадовими особами контролюючих органів. Ці аргументи сприяли виділенню операції з нарахування та оптимізації митних платежів у окремі послуги митного брокера Ужгород як найбільш потрібних.

До складу послуги входить:

  • визначення митної вартості (перевірка вже складених документів з розрахунком)
  • застосування правильних ставок мита: пільгових, адвалорних, специфічних, комбінованих
  • перевірка податкових пільг
  • врахування звільнення від оподаткування в режимі реімпорту та реекспорту (ст. 283 МКУ)
  • розрахунки оподаткування та строків для вантажів, що розміщені у митному режимі на складах тимчасового зберігання, транзиту, вільної митної зони, безмитної торгілі, тощо

Розмитнення товарів Ужгород за сприяння наших фахівців допоможе вам оптимізувати витрати та знизити ризики - сплатити у повному обсязі усі податки й обов’язкові платежі саме у тому об’ємі, який передбачений для вашої операції ЗЕД чинним українським законодавством.

Copyright © 2022 ETNAbrok.

Design & Development By EDweb

+380 99 034 4033Ужгородський р-н., с. Великі Лази, вул. Східна, 3 , Закарпатська область, 89440 (Навпроти митного поста "Ужгород-центральний")