ETNA brok

Консультація на всіх етапах ЗЕД

ETNA brok

Консультаційні митно-брокерські послуги на усіх етапах ЗЕД

Митно-брокерські послуги від ETNAbrok
Компанія “ETNA brok“ надає консультаційні митно-брокерські послуги на усіх етапах ЗЕД, від реєстрації у митному органі до моменту випуску товару у вільний обіг.
Послуги митного брокера Ужгород від наших фахівців передбачають як консультування у складних ситуаціях, коли конфлікт з інспектором митниці вже виник, так і попередню аналітику з визначенням заздалегідь правильних форм документів задля розмитнення.
Консультації щодо типів декларацій допоможуть здійснити правильне декларування: митна декларація, попередня, періодична, декларація митної вартості тощо (Постанова КМУ № 450).
Розрахунок мита та інших платежів наші консультанти проводять у відповідності до чинного законодавства з врахуванням змін на сьогодні, а задля унеможливлення спорів щодо вартості товару ми рекомендуємо провести незалежну експертну оцінку якісних/вартісних показників у тих випадках, коли є ризики.
Юридична підтримка з розмитнення вантажів Ужгород надається “ETNA brok“ у ситуаціях виявлення при огляді на митниці помилково завантажених товарів, складання протоколів про порушення митних правил та конфіскації. Алгоритми дії у цих ситуаціях пропонується нашими фахівцями з врахуванням усіх деталей справ та дієвими механізмами рішень у правовій площині.
Copyright © 2022 ETNAbrok.

Design & Development By EDweb

+380 99 034 4033Ужгородський р-н., с. Великі Лази, вул. Східна, 3 , Закарпатська область, 89440 (Навпроти митного поста "Ужгород-центральний")